Home / E-Devlet / 4A Hizmet Dökümü

4A Hizmet Dökümü

e-devlet4A hizmet dökümü alma işleminizi internet üzerinde yer almakta olan E-Devlet sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Oturduğunuz yerden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme olanağına sahip olduğunuz hizmet dökümü alma işleminizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

4A Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

İnternet üzerinde yer almakta olan E-Devlet sisteminin üzerinden kısa bir süre içerisinde hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 4A hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak yazımızın devamında yer almakta olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. İnternet üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebileceğiniz E-Devlet sisteminde öncelikli olarak E-Devlet şifresi alması gerekmektedir. E-Devlet şifresi en yakın PTT şubesinden temin edilebilmektedir.

E-Devlet şifresini aldıktan sonra 4A hizmet dökümü alma işlemi için bağlantımıza tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde yer alan kimliğimi şimdi doğrula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sona sisteme giriş yaptıktan sonra E-Devlet sistemi sizi otomatik olarak 4A hizmet dökümü sayfasına yönlendirmektedir.

4A Hizmet Dökümü İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

About Aykut Otu

One comment

  1. pırım gunum kac oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


4 × = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>