4A Hizmet Dökümü

4A Hizmet Dökümü
4 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 16.285 kez okundu.

e-devlet4A hizmet dökümü alma işleminizi internet üzerinde yer almakta olan E-Devlet sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Oturduğunuz yerden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme olanağına sahip olduğunuz hizmet dökümü alma işleminizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

4A Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

İnternet üzerinde yer almakta olan E-Devlet sisteminin üzerinden kısa bir süre içerisinde hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 4A hizmet dökümü alma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak yazımızın devamında yer almakta olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. İnternet üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebileceğiniz E-Devlet sisteminde öncelikli olarak E-Devlet şifresi alması gerekmektedir. E-Devlet şifresi en yakın PTT şubesinden temin edilebilmektedir.

E-Devlet şifresini aldıktan sonra 4A hizmet dökümü alma işlemi için bağlantımıza tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde yer alan kimliğimi şimdi doğrula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sona sisteme giriş yaptıktan sonra E-Devlet sistemi sizi otomatik olarak 4A hizmet dökümü sayfasına yönlendirmektedir.

4A Hizmet Dökümü İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

4A Hizmet Dökümü Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ahmet karaman diyor ki:

    pırım gunum kac oldu

Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.
Önceki yazıyı okuyun:
Sgk
SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

SSK Hizmet Dökümü Günümüz dünyasında vatandaşlar SGK hizmet dökümü alma işlemini çok daha güvenli ve hızlı olarak gerçekleştirebilmektedir. İnternet üzerinden...

Kapat