Home / E-Devlet / 4A/4B İŞ GÖREMEZLİK ÖDEMESİ GÖRME

4A/4B İŞ GÖREMEZLİK ÖDEMESİ GÖRME

iş göremezlik ödemesiHem 4A’lı için hem de 4B’li için artık iş göremezlik ödemesi görme işlemi çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bu noktada internet üzerinde yer alan E-Devlet sisteminin 4A/4B iş göremezlik ödemesi görme sayfasına direkt olarak yönlendiren bir bağlantıyı sizlere yazımızın sonunda verdik.

4A/4B İş Göremezlik Ödemesi Görme Nasıl Yapılır?

4A/4B iş göremezlik ödemesi görme işlemi için E-Devlet şifrenizin olması gereklidir. Çünkü sisteme giriş yapılması gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yoksa kolay bir şekilde en yakında bulunan bir PTT şubesinden alabilirsiniz.

Bağlantı ile açılan ilk sayfada kimliğimi şimdi doğrula sekmesine tıklayarak E-Devlet sistemine giriş yöntemi olan E-Devlet şifresi ile giriş yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Böylece açılan giriş ekranında T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifresi ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Giriş işleminden sonra sistem sizi yazımızın altında yer alan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa olan 4A/4B iş göremezlik ödemesi görme sayfasına yönlendirerek en güncel bilgileri listeler halinde size sunmaktadır.

4A/4B İş Göremezlik Ödemesi Görme İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

About Seren Ozmoral

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− 6 = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>