4A/4B İŞ GÖREMEZLİK ÖDEMESİ GÖRME

4A/4B İŞ GÖREMEZLİK ÖDEMESİ GÖRME
5 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.676 kez okundu.

iş göremezlik ödemesiHem 4A’lı için hem de 4B’li için artık iş göremezlik ödemesi görme işlemi çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bu noktada internet üzerinde yer alan E-Devlet sisteminin 4A/4B iş göremezlik ödemesi görme sayfasına direkt olarak yönlendiren bir bağlantıyı sizlere yazımızın sonunda verdik.

4A/4B İş Göremezlik Ödemesi Görme Nasıl Yapılır?

4A/4B iş göremezlik ödemesi görme işlemi için E-Devlet şifrenizin olması gereklidir. Çünkü sisteme giriş yapılması gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yoksa kolay bir şekilde en yakında bulunan bir PTT şubesinden alabilirsiniz.

Bağlantı ile açılan ilk sayfada kimliğimi şimdi doğrula sekmesine tıklayarak E-Devlet sistemine giriş yöntemi olan E-Devlet şifresi ile giriş yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Böylece açılan giriş ekranında T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifresi ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Giriş işleminden sonra sistem sizi yazımızın altında yer alan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa olan 4A/4B iş göremezlik ödemesi görme sayfasına yönlendirerek en güncel bilgileri listeler halinde size sunmaktadır.

4A/4B İş Göremezlik Ödemesi Görme İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.
Önceki yazıyı okuyun:
4C EMEKLİLİK İŞLEMLERİ EVRAK TAKİBİ

Uzun yıllar hizmet verdikten sonra uygun şartlar oluştuğunda emeklilik başvurunuzu yaparak emekliliğiniz için ilk adımı atmış olursunuz. Ayrıca E-Devlet sistemi...

Kapat