Home / Bağkur / 4B BORÇ DURUMU

4B BORÇ DURUMU

bağkurİnternet üzerinde yer almakta olan E-Devlet sistemi sayesinde 4B borç durumu öğrenebilme olanağınız bulunmaktadır. Bağ-Kur sigorta koluna bağlı olan vatandaşlar kuruma olan tüm borçlarını kolay bir şekilde sadece birkaç dakika içerisinde E-Devlet sistemi üzerinden öğrenebilme olanağına sahip olabilmektedirler.

4B Borç Durumu Nasıl Öğrenilir?

4B borç durumu almak için öncelikli olarak E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. E-Devlet şifresini ise en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek alabilme olanağınız bulunmaktadır. E-Devlet şifresi aldıktan sonra yazımızın sonunda yer almakta olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınız da açılan sayfa içerisinde 4B borç durumu öğrenme işlemi için kimliğimi şimdi doğrula sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Bu işlemden sonra E-Devlet sistemine giriş yaptığınızda E-Devlet sistemi sizi 4B borç durumu alma sayfasına yönlendirmektedir.

4B Borç Durumu İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

About Seren Ozmoral

2 comments

  1. tarım bağkura borcum varmı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


dokuz × 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>