4C EMEKLİ AYLIĞI KESİNTİLERİ

4C EMEKLİ AYLIĞI KESİNTİLERİ
17 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 1.389 kez okundu.

4cE-Devlet sistemi sayesinde Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olarak pek çok işlem sadece dakikalar içerisinde her yerden yapılabilmektedir. Bu noktada 4C emekli aylığı kesintileri kontrol işleminizi de E-Devlet sistemi ile sadece birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz.

4C Emekli Aylığı Kesintileri Sorgulama

E-Devlet sistemi üzerinde 4C emekli aylığı kesintileri sorgulama işlemi için E-Devlet şifresine ihtiyacınız bulunmaktadır. Eğer E-Devlet şifreniz varsa yazımızın altındaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfada işleminize devam edebilirsiniz. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesinden 2 liraya alabilirsiniz.

Daha sonra alt  kısımdaki bağlantıya tıklayarak önce kimliğimi şimdi doğrula sekmesine daha sonra ise E-Devlet şifresi ile giriş sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Açılan giriş ekranında ise sizden istenen T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifresini girerek giriş sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Giriş sekmesine tıkladığınızda sisteme giriş yapmış olursunuz ve sistem sizi otomatik olarak 4C emekli aylığı kesintileri sayfasına yönlendirerek varsa emekli aylığınızın kesintilerini sizlere listelemektedir.

4C Emekli Aylığı Kesintileri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.
Önceki yazıyı okuyun:
4B TESCİL KAYDI

E-SGM uygulaması üzeriden sadece birkaç dakika içerisinde 4B tescil kaydı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada uygulamaya daha kolay bir şekilde...

Kapat