Home / Sorgulama İşlemleri / BAĞKUR BORÇ SORGULAMA

BAĞKUR BORÇ SORGULAMA

bağkurBAĞKUR BORÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Teknolojinin ve internetin hayatımıza yerleşmesi ile birlikte aranılan ve istenilen bilgiye hızlı ve kısa süre içerisinde erişilebilmektedir. Bağkur borç sorgulama işlemleri de Sosyal Güvenlik Kurumu’nun online olarak internet üzerinden sunmuş olduğu hizmetlerden biridir. Bu sayede kişi bağkur’a olan borçlarını ya da borcu olup olmadığı konusunda ki bilgiye hızlı ve güvenilir şekilde bağkur borç sorgulama uygulaması ile ulaşabilmektedir. Bağkur borç sorgulama işlemleri e – devlet sistemi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Sisteme giriş yapabilmek için T.C. Kimlik Numaranız ile PTT şubelerinden temin edebileceğiniz kişiye özel şifre yeterli olmaktadır. T.C. Kimlik Numarası ile şifreyi kullanarak sisteme giriş yapabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sorgulama sayfasından bağkur borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

BAĞKUR PRİM BORCU ÖDEME

Bağkur borç sorgulama işlemlerine e – devlet üzerinden erişim sağlanabildiği gibi bağkur prim borcu ödeme işlemleri de yine e – devlet üzerinden gerçekleştirilebilen işlemler arasında yer almaktadır. İnternetin hayatımızda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamasının ardından pek çok resmi kurum ve kuruluş vatandaşların hızlı ve etkin bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak adına interneti yaygın olarak kullanmaya başlamışlardır. E – devlet uygulaması da resmi kurum ve kuruluşların internet üzerinden vermiş oldukları hizmetlere tek bir noktadan erişilmesini sağlamaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu da bağkur borç sorgulama ve bağkur prim borcu ödeme hizmetleri ile sunmuş olduğu diğer birçok hizmet ile e – devlet üzerinden hizmet vermektedir.

BAĞKUR BORÇ SORGULAMA İÇİN: LÜTFEN TIKLAYINIZ.

 

About Aykut Otu

2 comments

  1. bakur borcum nekadar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 + beş =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>