Home / E-Devlet / E-DEVLET 4C HİZMET DÖKÜMÜ

E-DEVLET 4C HİZMET DÖKÜMÜ

E-DEVLETE-devlet sistemi sayesinde artık kamu hizmetlerini elektronik ortamdan yürütebilirsiniz. bunlardan biri de E-Devlet 4C hizmet dökümüdür. E-Devlet 4C hizmet dökümü sayesinde emekli sandığına ne zamandan beri bağlı olduğunuzu, ne zaman emekli sandığından emekli olacağınızı, kaç yaşında emekli olacağınızı ve ne kadar maaş alabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. E-Devlet 4C hizmet dökümü sorgulamanızı nasıl yapacağınızı size anlatacağız.

E-Devlet 4C Hizmet Dökümü Nasıl Yapılır?

4C hizmet dökümünüzü alabilmeniz için e-devlet şifresine ihtiyacınız vardır. E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız size en yakın bir PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuruda bulununuz. Başvurunuzun sonucunda 2 TL karşılığında size bir şifre verilecektir.

  • Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size vermiş olduğunuz İnternet adresine giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra lütfen kimliğinizi doğrulayınız.
  • Kimliğinizi doğruladıktan sonra “E-Devlet Şifresi” kısmına tıklayınız ve yönlendirilmiş olduğunuz sayfada e-devlet şifresiyle birlikte T.C. kimlik numaranızı giriniz.
  • Tüm bu işlemlerden sonra gönder butonuna tıklayarak E-Devlet 4C hizmet dökümü sorgulamanızı yapınız.

E-Devlet 4C Hizmet Dökümü İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

About Seren Ozmoral

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


7 − = üç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>