Home / E-Devlet / E-DEVLET SİGORTA SORGULAMA

E-DEVLET SİGORTA SORGULAMA


e devlet kapısıE-Devlet,
vatandaşların devlet ile ilgili bütün işlerini İnternet ortamından gerçekleştirme kolaylığı sağlamıştır. E-Devlet sayesinde vatandaşlar işlemlerini sıra beklemeden çok rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. E-Devlet sigorta sorgulama ile sigortanızın ne zaman başladığını, yatırılan sigortanın ne kadar prim üzerinden yatırıldığını öğrenebilirsiniz. Bunların yanında E-Devlet sigorta sorgulama sayfasından sigorta prim sorgulama, sigorta sorgulama, SSK emeklilik sorgulama, SSK maaş sorgulama, SSK hizmet dökümü gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta hesaplama ekibi olarak sizlere vereceğimiz bağlantıya tıklayarak E-Devlet sigorta sorgulamanızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz E-Devlet sigorta sorgulama bağlantısına girebilmek için E-Devlet şifresine ve sizlere ait Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ihtiyaç vardır. E-Devlet şifreniz yoksa şehrinizde bulunan size en yakın bir PTT şubesinden 1 TL’lik işlem ücreti karşılığında temin edebilirsiniz. Kişisel başvurularda şifreniz cep telefonunuza veya e-posta adresinize gelir. E-Devlet şifrenizi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak E-Devlet sigorta hesaplama sayfasına yönlendirilmiş olursunuz. Yönlendirildiğiniz sayfada güncel sigorta sorgulama işlemlerinizi 4A borç durumu, 4B borç durumu ve 4C borç durumu başlığı altında inceleyebilirsiniz.

E-Devlet Sigorta Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

 

About Aykut Otu

8 comments

  1. Sigortam yatiyormu?….

  2. 6ay yattımı onu övrenmek istiyorum

  3. Sabri Seyreksakal

    sigortam yatiormu, yatiyorsa hangi tarihten itibaren ?

  4. sigorta yatıyor mu onu soracaktım

  5. sigortam yatıyomu ona bakcaktm

  6. Sigorta yatiyomu ona bakacam

  7. SİGORTAMIN YATIP YATMADIGINI SORACAKDIM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− üç = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>