Emeklilik

SSK 4C SORGULAMA TC kimlik no ile SSK 4C sorgulama : Sosyal güvenlik kurumu hizmet dökümünüzü, çalıştığınız gün sayısını ve SGK prim günleri sayısını kontrol etmek, emeklilik için kalan gün sayısını hesaplamak için artık şifre gerekmeden kolaylıkla yapabilirsiniz. TC kimlik no ile SSK 4C sorgulama yapmanız için şifre gerekmeden sadece nüfus...
Hangi sigortalılar için sağlık hizmetlerinden yararlanmada prim borcu olmama şartı aranır? Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Sağlık hak sahipliği nedir, nasıl oluşturulur Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Geçici iş göremezlik ödeneği nasıl ödenmektedir Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Geçici iş göremezlik ödeneği hangi hallerde ödenmez ya da eksik ödenir Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Geçici iş göremezlik ödeneğinde günlük kazanç nasıl hesaplanır Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Geçici iş göremezlik ödeneğine hak kazanılması durumunda ne kadar sürede alınır Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Çıraklık ve stajyerlikte geçen süreler, sigortalılık başlangıcı olarak dikkate alınabilir mi Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
1005 sayılı Kanun’a göre Şeref Aylığı almakta olan gazilere ne kadar aylık ödenmektedir Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Gazilere(İstiklal Savaşı, Kongre Savaşı ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gaziler)bağlanan Şeref Aylıkları, vefatı üzerine kimlere bağlanır, yetimlerine de bağlanır mı, ölümü halinde ölüm yardımı verilir mi Videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz... (daha&helliip;)
Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.