Home / SGK / SGK EVRAK TAKİBİ

SGK EVRAK TAKİBİ

sgk logoSosyal Güvenlik Kurumu, çalışan her kişinin işinin olduğu ya da herhangi bir sebeple başvurduğu resmi bir kurumdur. SGK’ya bir işlem ve işlem için veya bir bilgi talebinde bulunmak için kuruma yazılı olarak başvuru yapma seçeneği vardır. Kuruma başvuru yapmak için SGK evrak takibi numaranızı ve SGK evrak takibi tarihini doğru olarak bilmeniz gerekir. Bu bilgilerle birlikte evrak takibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SGK Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

Artık İnternet aracılığıyla devlet ile ilgili olan işlemlerinizi yapmanız çok kolay. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızda çoğu işlemimiz hızlanmış ve devlet dairelerindeki zahmetli işlerimiz sona ermiştir. SGK evrak takibini e-devlet sistemi üzerinden yapabileceğiniz gibi Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi İnternet adresinden yapabilirsiniz. Böylelikle kuruma yaptığınız müracaatlar ile vermiş olduğunuz belgelerin ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

SGK Evrak Takibi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

About Seren Ozmoral

9 comments

 1. Serpil Çalcalı

  19.03.2114 tarih 44663226 sayılı dilekçem ile emeklilik talebini Kamu görevlileri emeklilik işlemleri daire başkanlığına göndermiştim. Buna istinaden çalıştığım kuruma hizmet sürem ile ilgili yazı yazıldığına dair bilgi yazısı elime geçti ancak halen başka bir netice alamadım. Ne zaman emekli olabileceğime dair bilgi verebilir misiniz?

 2. ERDOĞAN BÜYÜKYAZICI

  SGDP BORCUMUN NE KADAR OLDUĞU VE YAPILANDIRMA YAPMA İMKANIMIN OLUP OLMADIĞINI TARAFIMA BİLDİRMENİZİ ARZ EDERİM.

 3. 03.05.213 tarih ve bla no tarihli Emeklilik Hizmetleri Genel müdürlüğü
  kamu görevlileri emeklilik Daire başkanlığı na ek dilekçem hk.bilgi

 4. mustafa işliyen

  ssk bilgileri

 5. ne zeman emekli olabilirim

 6. ben iş kazası geçirdim maalülen 02.11 2012 emeklilik için baş vurdum ama 5 aydan beri cevap gelmedi çalışamıyorum işten çıkarıldım bana yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


9 × = seksen bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>