Home / SGK / SİGORTA DÖKÜMÜ

SİGORTA DÖKÜMÜ


SGK-logoSigorta hizmet dökümü
;çalıştığınız zaman çerçevesinde ne zamandır sigortalı olduğunuzu,sigortalı olmanız için ne kadar prim yatırmanız gerektiğini,sigortanız için iş yerinizin düzenli prim yatırıp yatırmadığını ve ne kadar prim yatırdığını,emekli olmanıza ne kadar zaman kaldığını öğrenmenizi sağlar. Sigorta sorgulama sisteminden yararlanabilmek için artık şifreye ihtiyacınız yok.15 Aralık 2011’de yapılan düzenlemeye göre hizmetten yararlanabilmek için size özel SSK sicil numaranızı ya da T.C. kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. T.C. kimlik numaranızın yanında kimliği doğrulamak amacıyla kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek kişisel bilgilerin bilinmesi gerekmektedir.

SGK SİGORTA SORGULAMA NASIL YAPILIR?

 • Sigorta hizmet dökümü sisteminden yararlanabilmek için sizler için öncelikle yazının sonunda size vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya gitmeniz gerekmektedir. Bağlantıya giriş yaptıktan sonra formda bulunan kimlik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamladıktan sonra sorgula butonuna basarak işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.
 • SGK’nın 5502 sms bilgi servisi hizmeti ile sigorta hizmet dökümü sisteminden yararlanabilirsiniz.
 • E-Devlet sistemi üzerinden de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

SSK SİGORTA DÖKÜMÜ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

About Aykut Otu

12 comments

 1. ben işçi olarak çalıştım fakat işveren pirimlerimi yatırmamış,şu an tarım bağkur kadım var,ssk,daki ğünlerimi bağkura nasıl ilave ettirebilirim bilgi verirseniz çok memnun olucam.saygılarımla

 2. kürşat çiftçi

  borç öğrenmek istiyorum

 3. sigorta gün sayım hakkında bilgi almak istiyorum

 4. aylık sigorta bilgilerime ulaşamıyorum

 5. sigorta dökümümü öğrenmek istiyorum

 6. sgk gün sayısını bulamıyoruz ınternetten rica etsek gün sayısını toplayım msn aracılıgıyla bıze bılgı werır mısınız tsk ederız.

 7. ssk nezaman baslamıs

 8. merhaba ben eşimin ve benim sigorta mızın başlatılıp başlatılmadığını öğrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 3 = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>