Sigorta Hizmet Dökümü E-devlet Şifresi Olmadan Nasıl Alınır?

Sigorta Hizmet Dökümü E-devlet Şifresi Olmadan Nasıl Alınır?
1 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

Sigorta hizmet dökümünü E-devlet şifresi olmadan da alabilirsiniz. Şifresiz SSK – SGK Hizmet Dökümü alabilmeniz için sizlere bu rehber yazımızı hazırladık.

Günümüzde artık resmi işlemlerin birçoğu E-devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilebilse de, E-devlet şifresi sahibi olmayanların sayısı da bir hayli fazla. Bu nedenle sigorta hizmet dökümü, sigorta sorgulama, sigorta prim günü sorgulama, sigorta 4a hizmet sorgulama, emeklilik günü hesaplama gibi işlemleri şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz olarak sigorta hizmet dökümü alabilmeniz için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak SGK resmi web sitesine ulaşarak sorgulama sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Şifresiz Sigorta Hizmet Dökümü Almak İçin Tıklayınız…

şifresiz sigorta hizmet dökümü

şifresiz sigorta hizmet dökümü

Açılan sorgulama sayfasında size sorulan sorulara doğru ve eksiksiz olarak cevap vermeniz gerekmekte. Bir diğer önemli bokta da, her sorgulama sırasında değişen güvenlik kodunu doğru olarak girmeniz. Harf ve rakamlardan oluşan güvenlik kodu her seferinde değişmekte.

Bilgileri ve güvenlik kodunu doğru olarak girdikten sonra alt kısımda bulunan Bilgileri Sorgula butonuna basarak sigorta sorgulama sayfasını açabilirsiniz. Açılan sayfada üst menüde “HİZMET” kısmından sigortalı çalışan iseniz 4A hizmet bilgisi linkine tıklayarak şifresiz sigorta hizmet dökümü alarak şifresiz sigorta sorgulaması yapabilirsiniz.

İsteğe bağlı sigorta ödemesi yapıyorsanız 4B Hizmet Bilgisi linkine tıklayarak şifresiz sigorta hizmet dökümü alarak şifresiz sigorta sorgulama yapabilirsiniz.

tc kimlik no ile sigorta sorgulama

şifresiz sigorta hizmet dökümü

Şifresiz Sigorta Hizmet Dökümü Almak İçin Tıklayınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.
Önceki yazıyı okuyun:
asgari ücret 2015
Asgari Ücrete %6 Zam, 2015 Asgari Ücret Ne kadar Olacak?

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde asgari ücrete ne kadar zam yapılacağı büyük bir merak konusu olmuştu. Çalışma ve Sosyal...

Kapat